Wyszukiwarka nieruchomości

Rodzaj transakcji:

Kategoria oferty:

Miejscowość:

Osiedla:

Powierzchnia:

oddo

Liczba pokoi:

oddo

Piętro:

oddo

Cena:

oddo

Wyszukiwarka nieruchomości Dodaj swoją ofertę
Aktualnie poszukujemy

Mieszkań 2-pokojowych

Mieszkań 3-pokojowych

Domu na wynajem

Kalkulator opłat. Zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami.

Kontakt. Sprawdź, gdzie jest nasze biuro i jak się z nami skontaktować.

Aktualnie przeglądasz:

O nas

Mapa strony Poleć stronę znajomemu

Przedmiotem naszej działalności są:

• usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,

• obróbka kamienia budowlanego, świadczenie usług budowlano-kamieniarskich w zakresie montażu okładzin kamiennych ścian, parapetów, posadzek, schodów, kominków oraz elewacji na kotwach ze stali nierdzewnej i rusztach, renowacja posadzek z kamienia naturalnego. Dysponujemy możliwościami dostarczenia kamienia naturalnego z granitu, marmuru, piaskowca, wapieni oraz konglomeratów będących na rynku krajowym i zagranicznym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową i profesjonalną usługę w zakresie obrotu nieruchomościami. Jesteśmy dynamicznym zespołem, który stawia na wiedzę i fachowość, bezpieczeństwo i wysoką kulturę obsługi. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach.

Naszym celem jest sukces i zadowolenie naszych Klientów, dlatego zabezpieczamy i chronimy ich interesy. Przygotowując każdą ofertę staramy się wcześniej poznać potrzeby i zainteresowania naszych Klientów, tym samym umożliwiając im jak najlepszy wybór.

Dzięki ścisłej współpracy z Notariuszami, Kancelariami Prawnymi oraz biegłymi Rzeczoznawcami przeprowadzamy Klienta przez cały labirynt zawiłości prawnych i administracyjnych. Respektowanie przepisów prawnych, staranność oraz zasady uczciwej konkurencji są naszymi znakami szczególnymi. Stawiamy na miłą i profesjonalną obsługę.

Świadczymy ponadto usługi w zakresie renowacji i impregnacji posadzek granitowych i marmurowych. Przedsiębiorstwo nasze zapewnia wysoką jakość wykonywanych prac oraz wykazuje duże zaangażowanie na placu budowy.

Prezes Zarządu
mgr inż. Andrzej Secler